Комплексна допомога мігранту від компанії «Без кордонів» | Borisovich.com.ua 

Полезная информация ·

« Назад
Комплексна допомога мігранту від компанії «Без кордонів»

візовий центр


Для реалізації будь-якої поїздки необхідно оформити візу, продумати маршрут, знайти житло тощо. Всі ці етапи можна організувати самостійно. Але людина, яка планує поїздку за кордон вперше, очевидно зіткнеться з певними труднощами. Тому значно простіше звернутися по допомогу до спеціалізованих фірм, які займаються підготовкою необхідних паперів для міграції в інші країни.


Візовий центр «Без кордонів» являється динамічно розвиваючою фірмою, що спеціалізується на міграційних послугах. Компанія створена з метою комплексної професійної підтримки українських громадян, які бажають поїхати в інші країни для відпочинку, відвідин друзів, навчання, праці.


 


Напрями діяльності


1. Оформлення усіх типів віз. Ми допомагаємо здійснити поїздку в США, Канаду, Японію, Південну Корею, Китай, Сінгапур, ОАЕ, Румунію, Болгарію, Індію, країни Шенгену.


2. Підбір вакансій за кордоном. Фахівці компанії легко і швидко підшукують роботу кожному, хто хоче працювати за межами України.


3. Консультація по оформленню і використанню закордонних паспортів.


4. Бронювання готелів.


5. Продаж авіаквитків.


6. Переклад документів.


 


Наші переваги


- оперативне виконання усіх задач


- дбайливе відношення до кожного клієнта


- мінімальна участь клієнта у підготовці документів


- доступні ціни


- ми працюємо зі всіма містами України


 


Досвід «Без кордонів»


За роки діяльності ми накопичили великий професійний досвід. Ми навчилися вирішувати завдання різної складності і здобули цінні знання. На сьогодні ми сміливо можемо назвати себе професіоналами.


Працівники «Без кордонів» уважно підходять до ситуації кожного клієнта і моделюють різні варіанти вирішення поставленого перед ними питання, даючи можливість вибрати найбільш вигідний.


Ми завжди раді допомогти усім, хто до нас звернувся. Ми беремо оплату за наші послуги лише після реального результату. Нам важлива ваша довіра і прихильність.


Працівники «Без кордонів» дбають за репутацію фірми, надаючи клієнтам якісний сервіс і професійну підтримку. Кожен наш клієнт має постійний контакт з менеджером, який його обслуговує.


Усі консультації надаються безкоштовно. Ми з радістю надаємо інформацію по наших послугах і роз’яснюємо незрозумілі моменти під час оформлення візи чи працевлаштування. Тож наші клієнти розуміють весь процес і впевнено себе поводять під час подачі документів до консульства.


Детальний перелік послуг «Без кордонів» та контактна інформація офісів міститься на офіційному сайті www.bezkordoniv.com.ua.