МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ | митний брокер

Таможенное оформление грузов в Киеве

Митне оформлення - комплекс певних операцій, здійснюваних при імпорті або експорті товарів. На практиці зазвичай це сукупність непростих заходів, не завжди послідовних і піддаються логіці, але, як правило неминучих і необхідних, мета яких - випуск товарів.
Ступінь складності митних процедур обумовлена ​​різними характеристиками товару, але і залежить від типу митної процедури, яку необхідно здійснити. Для кожного з видів будь то імпорт, експорт, реекспорт, реімпорт, митний транзит, тимчасове ввезення чи вивезення та ін потрібен свій комплект документів, спеціальних дозволів і погоджень.
Митні органи вправі призупинити митне оформлення при невідповідності вимогам або відсутності необхідних документів. Для того, щоб уникнути прикрих промахів і в слідстві чого небажаних наслідків в результаті дилетантського підходу до процесу митного оформлення більшість суб'єктів ЗЕД звертаються за допомогою до митному брокеру.
Послуги митного брокера включають в себе: консалтинг; аналіз наданої в митні органи інформації та документів; реєстрацію учасника ЗЕД в митних органах (акредитація); визначення коду товару - класифікацію згідно з товарною номенклатурою (УкТН ЗЕД); митне очищення вантажу: представлення інтересів компанії в митних органах;.

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ САМЕ У НАС:

1. Досвід роботи Ми працюємо з митними органами практично з дня оформлення першої митної декларації, тобто з 1995 року. Більш ніж 17-річний досвід дозволяє вирішувати поставлені завдання з максимальною вигодою для наших клієнтів і в найкоротші терміни.
2. Широка номенклатура оформлюваних товарів і значні обсяги їх декларування Важко перелічити групи товарів, які ми оформили за час своєї діяльності, це рослини і тварини, важкі верстати та обладнання, музичні інструменти та твори мистецтва. Подібний досвід допомагає нам виключити помилки при декларуванні вантажу, так як правильне присвоєння коду згідно з класифікатором товарів (УКТ ЗЕД) - запорука успішного митного оформлення.
3. Гнучка цінова політика Вартість митного оформлення залежить від складності вантажу, виду операції і наявності необхідних супровідних документів. Індивідуальний підхід - наш принцип побудови взаємовідносин з клієнтами. У нас існують система знижок для постійних клієнтів, оскільки ми зацікавлені в стабільних відносинах і довгостроковому співробітництві.
4. Мобільність і оперативність Ми гарантуємо виконання всіх митних операцій та взятих на себе зобов'язань з максимальною якістю і в установлений строк. Завжди готові відповісти на ваші запитання, надати консультативну допомогу.
5. Доступність і довіру Широка доступність як для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності (юридичні особи, СПД ФОП) так і для приватних осіб. Створення довірчих ділових відносин з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками дозволяє нам працювати створюючи клієнтоорієнтованої рішення.
Замовлення послуг онлайн >>
Задати запитання спеціалісту >>
Звертайтеся! Завжди раді допомогти!

Консультації митного брокера

Експорт підкарантинного товару
До нас надійшло запитання: «Що необхідно для експорту товарів, що підлягають карантину рослин, наприклад кавунів і динь в Німеччину»....»

Рекомендації початківцям суб`єктам ЗЕД
Стаття містить корисну інформацію для тих, хто починає або тільки планує займатися зовнішньоекономічною діяльністю, тобто здійснювати імпортно-експортні операції на території України...»

Що таке вантажна митна декларація
Вантажна митна декларація - головний документ, на підставі якого здійснюється декларування вантажів, створення якої є обов'язковою умовою допуску вантажів до процесу митного оформлення...»

Декларація про відповідність - як обійтися без Держстандарту »
Практично усі учасники зовнішньоекономічної діяльності при митному оформленні вантажів стикалися з таким поняттям як "декларація про відповідність", оскільки усі машини, устаткування, прилади підлягають контролю відповідності різним технічним регламентам. До недавнього часу перед початком митного оформлення треба було звертатися в органи Держстандарту для реєстрації декларації про відповідність, що призводило до втрати часу і грошей...»