5 правил пошуку митного брокера онлайн. Як зробити правильний вибір?
Якщо ви плануєте бізнес, пов’язаний з зовнішньо-економічної діяльністю, тобто з імпортом або експортом товарів, то рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою пошуку митного брокера для виконання всіх необхідних дій для митного очищення вашого вантажу на кордоні.

Таможенный брокер: в чем его польза?
Для чего нужен таможенный брокер и как его услуги облегчают ведение бизнеса предпринимателям и организациям. Что входит в обязанности таможенного брокера.

Рекомендації початківцям суб’єктам ЗЕД
Стаття містить корисну інформацію для тих, хто починає або тільки планує займатися зовнішньоекономічною діяльністю, тобто здійснювати імпортно-експортні операції на території України.

Допомога в митному оформленні вантажів. Що ми готові зробити для вас? Здебільшого  суб’єкти ЗЕД — початківці мають дуже віддалене уявлення про те, яку допомогу може надати митний брокер при оформленні ввезеного або вивезеного вантажу.

Як акредитуватися на митниці самостійно
Часті питання по набору картки акредитації та самостійної постановці на облік в митних органах.

Що таке вантажна митна декларація
Вантажна митна декларація — головний документ, на підставі якого здійснюється декларування вантажів, створення якої є обов’язковою умовою допуску вантажів до процесу митного оформлення.

5 условий поставки ИНКОТЕРМС, которые нужно знать начинающему импортеру при покупке и доставке товара автотранспортом
В статье подробно и в доступной форме описаны базовые условия поставки ИНКОТЕРМС, которые применяются при доставке товара автотранспортом. По каждому условию описаны обязанности продавца и покупателя. Указаны возможные проблемы и даны рекомендации.

Менеджеру ЗЕД: Про походження товару
При підготовці експортної операції відправник вантажу оформляє документ про походження товару. Цей документ називається «сертифікат про походження товару» , а оформляє його торгово-промислова палата або інша уповноважена організація.

Маркування харчових продуктів, що ввозяться на територію України
Маркування харчових продуктів, які перетинають митний кордон України з метою подальшого їх митного оформлення повинна містити наступну інформацію:

Порядок ввезення та митного оформлення продуктів харчування
«Необхідна допомога в митно-брокерських послуг з очищення вантажу з Гани (горішки кеш’ю) Чи можливо це і що для цього потрібно.» Для ввезення та митного оформлення продуктів харчування необхідно:

Декларація про відповідність — як обійтися без Держстандарту
Практично усі учасники зовнішньоекономічної діяльності при митному оформленні вантажів стикалися з таким поняттям як «декларація про відповідність», оскільки усі машини, устаткування, прилади підлягають контролю відповідності різним технічним регламентам. До недавнього часу перед початком митного оформлення треба було звертатися в органи Держстандарту для реєстрації декларації про відповідність, що призводило до втрати часу і грошей.

Документи, що подаються декларантом для пiдтвердження заявленої митної вартостi (Стаття 53 МК)