Здебільшого  суб’єкти ЗЕД — початківці мають дуже віддалене уявлення про те, яку допомогу може надати митний брокер при оформленні ввезеного або вивезеного вантажу.

Якщо дуже коротко, то наша допомога полягає в наступному:

• Інформаційні послуги з митного оформлення та консультації з усіх питань оформлення вантажів до перетину кордону, а ще краще на етапі укладання контрактів з іноземним контрагентом. Це одна з найважливіших наших послуг, тому що чим раніше Ви звернетеся до митного брокера, тим з найбільшою ймовірністю Ви зможете максимально оптимізувати процедуру імпорту або експорту Ваших вантажів.

• Проведення попередніх розрахунків по виплатам. Це дозволить вам зрозуміти, скільки грошей доведеться витратити на оформлення вантажу.

• Реальна практична допомога в отриманні необхідних для наших клієнтів документів.

• Визначення кодів ТН ЗЕД і  складання вантажно митної декларації.

 • Повне оформлення в митних органах (без вашої участі).

• Доставка вантажу вам або відправка Новою Поштою або кур’єрськими службами в межах України (за бажанням клієнта).

 В підсумку це означає, що ви можете оформити і отримати ваш вантаж навіть не виходячи з офісу.

Допомога в митному оформленні товарів з Китаю та інших країн дозволить вам уникнути помилок, які нерідко допускають навіть досвідчені підприємці. Звернення до наших фахівців дозволить знизити ризики. Митним оформленням займаються тільки досвідчені співробітники. Довіривши цю роботу нам, ви заощадите час, гроші і власні нерви, без проблем пройшовши всі необхідні митні процедури.