Електронне декларування вантажів з подачею митному органу митної декларації в електронному вигляді може здійснювати особа — працівник компанії або митний брокер , що складається на обліку в митних органах.

Ця послуга , насамперед для тих , хто бажає прискорити процес митного оформлення вантажів , скоротити простій транспорту . Пропонуємо кілька простих кроків для успішного здійснення електронного митного оформлення.

Крок 1. Подача документів для електронного декларування
Ви відправляєте на нашу електронну адресу в електронному вигляді документи для здійснення електронного декларування.

При відправці потрібно враховувати , що електронні копії документів повинні відповідати вимогам , викладеним у додатках до листа ДМСУ від 30.04.2010 № 11/5-10.31/4091-ЕП

Крок 2. Розрахунок митних платежів та оплата
Після розрахунку митних платежів , ми повідомляємо Вам , скільки необхідно заплатити. Ви перераховуєте необхідну суму на рахунок митниці . ( Реквізити для оплати тут).

Крок 3. Складання електронної декларації
Ми проводимо набір електронної митної декларації , передаємо її і прикріплені до неї документи на електронну адресу митного органу.

Крок 4. Митне оформлення електронної декларації
Митний орган присвоює номер електронної митної декларації та передає інформацію до Центральної бази даних ДМСУ , про що інформує нас . При електронному декларуванні всі митні процедури здійснюються віддалено без обов’язкової присутності декларанта .

Крок 5. Завершальний
По закінченні митного оформлення електронної митної декларації ми отримуємо на електронну адресу повідомлення із вкладеною оформленої електронною копією електронної митної декларації. Отримана копія електронної митної декларації пересипається на Вашу електронну адресу.

Замовити електронне декларування Ви можете , зв’язавшись з нами по телефону
+380 67 6644407 , +380 44 3838118
або скористатись формою «Зворотній зв’язок».