Для юридичних і фізичних осіб (суб’єктів ЗЕД), які отримують або відправляють вантажі через аеропорт «Бориспіль», а також для приватних осіб ми готові запропонувати наступні послуги:

1. Декларування товарів.
2. Підготовка необхідних дозвільних документів для митного оформлення.
3. Митне оформлення задекларованих товарів у Київській митниці Держмитслужби.
4. Доставка вантажу після митного очищення по Україні.

Тобто, перебуваючи в будь-якій точці України, ви зможете оформити і отримати свій вантаж, витративши мінімум зусиль і часу.

Порядок нашої взаємодії і роботи з митного оформлення Вашого вантажу наступний:

1) Ви робите заявку на митне оформлення Вашого вантажу через форму на сайті , або за телефоном (044 3838118, 067 6644407).
2) Наш брокер зв’язується з Вами для отримання необхідної інформації про вантаж, а також для вирішення всіх організаційних питань.
3) Електронною поштою надисилаєте нам копії наявних документів для розрахунку митної вартості та декларування вантажу.
4) Після розрахунку митних платежів Ви перераховуєте необхідну суму на рахунок Київської митниці Міндоходів. (Реквізити для оплати можна взяти тут).
5) Ми займаємося підготовкою всіх необхідних дозвільних документів і складанням вантажної митної декларації.
6) Наступний крок — митне оформлення вантажної митної декларації у митниці.
Примітка! До цього часу Ваші гроші повинні вже надійти на рахунок митниці.
7) Ви приїжджаєте для отримання вантажу, і якщо у Вас немає необхідного транспорту, ми організуємо доставку вантажу по Україні.
8) В подальшому митне оформлення може здійснюватися без Вашої присутності на митниці за умови видачі нам доручення на проведення митного оформлення Вашого вантажу.

Прохання ознайомитися з переліком необхідних документів для оформлення в Київській митниці Міндоходів імпорту для юридичних осіб та СПД ФОП, експорту для юридичних осіб та СПД ФОП, імпорту та експорту для приватних осіб.