Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є допомога початківцям зовнішньоекономічної діяльності, тобто підприємствам, які займаються або бажають займатися господарською діяльністю, що пов’язана з експортом і імпортом товарів, виходом підприємства на зовнішній ринок.

Наступний приклад демонструє одну з найпоширеніших помилок початківців ЗЕД.

Часто складається ситуація, коли товар уже купили  та  відправили в Україну, виявляється, що оформлення імпорту товару неможливе із-за відсутності дозвільних документів.

Виникає проблема термінового отримання необхідних документів, а це зазвичай пов’язано  з додатковими фінансовими витратами. Щоб уникнути в цей час затрат за простій транспорту (а це дуже немаленькі затрати), товар треба вивантажити на митний ліцензійний склад або склад тимчасового зберігання під митним контролем, що теж приводить до значних фінансових витрат. Тож робимо висновок, щоб уникнути такої ситуації, перш ніж починати будь-ярі рухи з імпортом товарів, необхідно заздалегідь проконсультуватись з досвідченим митним брокером.

Наші пропозиції:

  • допоможемо акредитуватись в митних органах;
  • проведемо аналіз можливих ризиків у зовнішньоекономічної діяльності та способів запобігання їх появи в майбутньому;
  • надамо консультацію по видам та формам документів, необхідних для початку та провадження зовнішньо-економічної діяльності.

Замовити послугу «Допомога початківцям ЗЕД» ви можете будь-яким способом, скориставшись нашою контактною інформацією.